GEBRUIKERS

Peuterspeelzaal De Zandkabouter
De peuterspeelzaal is gevestigd in twee lokalen en heeft buiten een kleine speelplaats.
Voor meer informatie zie de website van De Linge.

Muziekvereniging Volharding
Muziekvereniging Volharding repeteert op maandagavond. Daarnaast wordt er in diverse ruimtes van het gemeenschapshuis op verschillende dagen muziekles gegeven. Tevens zijn er regelmatig uitvoeringen in de grote zaal of buiten op het plein.
Voor meer informatie zie de website van de Volharding.

Bond van Ouderen SWOH, Stichting Welzijn Ouderen Huissen
– Kaarten, Meer Bewegen voor Ouderen (MBvO), volksdansen, ritmisch bewegen, koersballen en yoga voor ouderen: J. Voetelink, T: 06 101 279 46, E: joanvoetelink@gmail.com
– Schildercursus: Mevr. Zwartkruis, T: 026 325 27 73

Muziekdocenten
– Piano-, orgel- en keyboardles: Stef Vink, E: stefvink@gmail.com
– Gitaarles: Joey Tax, T: 026 381 68 48, E: joeytaxgitaar@gmail.com, W: www.joeytax.nl
– Diverse instrumenten: Mevr. Schrijver, T: 026 325 03 61, E: p.j.schrijver@wanadoo.nl

Overige gebruikers
– Ballet, gym en dansoefeningen: Stichting StreekBalletschool Over-Betuwe, W: www.sbob.info
– Pilatestraining: Cilia Bongertman, T: 06 250 189 90, E: ciliabongertman@hotmail.com
– Tafeltennis: A. van Dalen, T: 026 325 23 16
– Tai chi: Christel Dirks, T: 0481 459 418, E: christel.dirks@upcmail.nl
– NVFB-ZwangerFit: Dianne Sissing, T: 026 325 51 16, E: diannesissing@hetnet.nl, W: www.diannesissingbabymassage.nl
– Borstvoedingcursus: Annelies van den Heuij, T: 06 409 538 00, E: info@lactatiekundigezevenaar.nl, W: www.lactatiekundigezevenaar.nl
– Zelf kleding maken: F. van Aalten, T: 026 325 04 23
– Digitale fotografie: Bart Groenendijk, T: 026 750 62 73, E: bart-groenendijk@versatel.nl
– Werkgroep Moeder Teresa – iedere 1e en 3e donderdagmiddag van de maand